Anna R.

Mateřská dovolená

Biorezonanci jsme vyzkoušeli se svým 3 letým synem, který měl atopický ekzém. Po 4. terapií je kůže krásná, nemokvá, nesvědí a bez stop ložisek. Také se mu zlepšila celková imunita. Paní Darju velmi doporučuji, za její vřelý a upřímný přístup. Děkujeme.

Petra T.

Manažerka

Byla jsem lehčí kuřák, ale vadilo mi, že mám na cigarety chuť a edokážu odolat v prostředí kuřáku. Objednala jsme se na terapii a zafungovalo to. Chuť opravdu vymizela a i když kolem mě lidi kouří, vůbec mě to neláká ba naopak se mi z kouře dělá nevolno.

Michal K.

Projektant

Kouřil jsem léta 20 cigaret denně. Zkoušel jsem elektrickou cigaretu, žvýkačky i náplasti. Vůči další metodě jsem byl skeptický. Ale ono to vyšlo. Po terapii bicomem jsem ze dne na den přestal kouřit a mít potřebu si zapálit. Terapie mi naprosto odbourala abstinenční příznaky. Veliké díky paní Darje, šetřím si své zdraví ale i peněženku.

Pavla V.

Podnikatelka

Trápila mě velká vyčerpanost a sklíčenost. Již po první terapií jsem se cítila svěže a lehčeji. Následující terapie mě více stabilizovala a po celkové detoxikaci organismu jsem plná síly a elánu. Děkuji a moc doporučuji.

Veronika N.

Kvalitářka

Trápily mě opakující záněty močového měchýře. Léčila jsem se různými alternativními způsoby,abych se ubránila užívání antibiotik. Vždy na nějakou dobu příznaky vymizely, ale rychle se zase vrátily. Navštívila jsem paní Darju, nechala si provést celkovou nalalýzu, která trvala 2 hodiny. Přístroj odhalil a potvrdil všechny problémy, které jsem tušila, že mám. Výhoda je, že díky přístroji Bicom se zjistí příčina nemocí a v jakém stádiu se nemoc nachází. Zánět močového měchýře se neobjevil již po první terapii. Syn trpívá bolestma kloubů v době růstu, ale po terapii si na bolest přestal stěžovat. Paní Darju mohu doporučit za ochotný a příjemný přístup.

Margaret Cha

kadeřnice

Nemusím říkat lidem kteří trpí alergii jaké to je.Před sezonou jsem se rozhodla, že vyzkoušim biorezonanci. Je to neuvěřitelně ale podstoupila jsem tři terapie a první léto nevím co to alergie je,nehledě na to, že jsem u Dajky přišla na jiné věci a příčiny spojené s mým zdravím. Její lidskost a empatie mi pomohla asi nejvic.Doporucuji a mockrát děkuji ❤️

„ Teprve, když zdravý onemocní, uvědomí si, co měl.