Jak to probíhá

Jednoduše řečeno, při konzultaci pomocí přístroje BICOM se srovnává frekvence orgánů pacienta s uloženým frekvenčním vzorkem zdravého člověka a tak se mohou odhalit slabá místa nemocného, dokonce ještě dřív, než se choroba projeví. Když se do těla nemocného pomocí elektrody vyšle optimální frekvence odpovídající zdravému orgánu, tak se posílí a obnoví jeho činnost a tím napomáhá dostat organismus do rovnováhy.


Příjemná a šetrná terapie


Tato metoda je bezbolestná a šetrná, někteří pacienti dokonce vnímají příjemné vibrace. Pomocí přístroje Bicom zjistíme nesnášenlivost na určité potraviny nebo oslabení a zatížení vašich vnitřních orgánů cizími prvky (např. toxiny), které jsou příčinou vašich potíží. Při testování umístím na vaše tělo elektrodu (jako např. u EKG, EEG, EMG), zatímco můžete odpočívat. Prodiskutuji s vámi následné kroky metody a sestavím individuální program. U chronických problémů je třeba více sezení, v akutních případech dochází k harmonizaci většinou po první nebo druhé návštěvě. Vstupní testování a biorezonanční kůra trvá přibližně 120 minut, následná sezení dle závažnosti problémů 30 - 60 minut. 


Kde pomáhá


Biorezonance pomáhá s mnoha problémy člověka dnešní doby, stresem počínaje a chronickými obtížemi konče. Program se zaměřuje na diagnostiku dlouhotrvajících onemocnění způsobených viry, bakteriemi, plísní či parazity (chlamydie, borelióza a jiné) a jejich odstranění z těla. Odhaluje potravinové i všeobecné alergeny a pomáhá v boji s jejich vnějšími projevy. Dokáže určit i funkční poruchy orgánů, nedostatek vitamínů a minerálů v těle a vhodnost léků či potravinových doplňků, včetně potřebného dávkování. Rozpozná toxiny i těžké kovy (geopatie a elektrosmog) a další chemickou zátěž v organismu, či energetické bloky tělesných orgánů a příčinu těchto stavů. Zaměřuje se také na negativní vlivy geopatogenních zón, na odstranění migrény, revmatických potíží, kožních problémů a neurodermatitidy, hormonální nerovnováhy a autoimunitních poruch i psychických obtíží. Pomáhá v boji se závislostí na nikotinu či na sladkém. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Je vhodnou součástí detoxikace .


Pro koho je vhodná


Je vhodná pro všechny, včetně malých dětí. Nedoporučuje se těhotným ženám v 1. trimestru a lidem s kardiostimulátorem.


S pomocí biorezonančního přístroje BICOM Optima provádím:


  1. Podrobnou energetickou diagnostiku Vašeho těla.
  2. Individuální a precizní zjištění zátěží (bakterie, viry, plísně, elektrosmog, geopatie) a alergií (potravinové, prachové, pylové,...).
  3. Následnou harmonizaci a detoxikaci.
  4. Vyvedení zátěží a alergií.
  5. Sestavení individuálního plánu biorezonančních sezení.

„ Zdraví není vším, ale bez zdraví je vše ničím. ”