Biorezonanční terapie BICOM

— Harmonie těla i duše —

Harmonizační program BICOM má základ v tradiční čínské medicíně, založené na zkušenostech vycházejících z celostního pohledu, kde celek není jen prostým součtem jednotlivých prvků. 

  

Člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy. Celostní medicína přistupuje ke zdravotnímu problému komplexně. To znamená, že na rozdíl od západní medicíny, která léčí jen příznaky nemocí, biorezonance řeší přímo příčiny nemocí, které mohou být jak fyzické (v různých orgánech těla), tak i psychické. Nenutí pacientovi závislost na lécích, které mohou škodit vedlejšími účinky a tím mohou u pacienta vyvolat jiné potíže.

 

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně. Patří stejně jako například homeopatie, akupunktura a jiné metody do oblasti takzvané celostní medicíny.

 

Diagnostika se provádí celostně pomocí biorezonančního přístroje BICOM OPTIMA, který je v současné době jedničkou v oblasti biorezonanční technologie pro své úspěchy v diagnostice patogenů (paraziti, viry, baktérie, plísně, elektrosmog, alergeny) a hlavně v jejich eliminaci.


Terapeutické možnosti

Eliminace alergických zátěží

Revmatické potíže

Potíže vnitřních orgánů

Migrény a veškeré druhy bolestí

Autoimunitní poruchy 

Odstranění virů, bakterií, plísní a parazitů z těla 

Hormonální nerovnováha

Eliminace závislosti - kouření

Neurodermatitidy

Nedostatečná imunita různého původu

Akutní a chronické záněty sliznice trávícího systému

Potlačení chuti na sladké

 Jednou z podmínek uzdravení je chuť uzdravit se. ”